Arça Palet

Arça Palet

Arça Palet

Arça Palet Çayırova bölgesinde aktif olarak faaliyet göstermektedir.Uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile palet sektörünün geçmişten günümüze uzanan sürecini çok iyi talip etmiş ve bu süreçteki tüm deneyimlerini siz değerli müşterilerine ve paydaşlarına sunmaktan mutluluk duyar.

Özellikle ürünlerin stok ve numunesi konusunda sizlere benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Arça Palet ürün sevkiyatlarnını kendi araçları ile aderese teslim yapmaktadır. Palet sektöründe yaşanan olumsuzlukları çok iyi analiz ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Arça Palet özellikle firmaların dikkat ettikleri numune ürün ve ürün sevkatlarında ki ürün kabul aşamalarında ki uygunsuzlukları aşarak daha kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktadır.Herşeyden önemlisi çalıştığımız firmalarla çok iyi ilişki kurmayı ve iş yaparken karşı tarafı meşgul etmek ya da oyalamaktan ziyade işlerinde kolaylık sağlamak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. 

Sektörde kendi tarz ve yöntemleri ile hizmet konusunda farklılığını ön planda tutan bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.